-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок сіяний- ID: UA-2026-09-02-012043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270811
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 14211000-3 ПісокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим з...×-
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони
- ID: UA-2026-09-02-012037-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270810
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спускова арматура, кран кульовий- ID: UA-2026-09-02-012029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270807
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Шептицький професійний коледж енергетики та технологій" ЄДРПОУ: 05536946ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270805
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 71631000-0 Послуги з технічного оглядуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-02-012035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270802
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44410000-7 (сидіння уніта...×-
Вироби для ванної кімнати та кухні за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44410000-7 (сидіння унітаза, запорна арматура бокова)
- ID: UA-2026-09-02-012028-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270801
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи з технічної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів, внесення ві...×-
Виконання роботи з технічної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів, внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) та надання інших супутніх послуг щодо об’єктів нерухомого майна (відповідно до коду ДК 021:2015 – 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-09-02-012032-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270800
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ" ЄДРПОУ: 43057390ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-09-02-012040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270797
ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій" ЄДРПОУ: 38376658ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Леза на канцелярський ніж для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дня...×-
Леза на канцелярський ніж для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дня міста Суми
- ID: UA-2026-09-02-012034-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270796
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по організації ТО та повірки сигналізатора газу, послуга по організації ремонту си...×-
Послуга по організації ТО та повірки сигналізатора газу, послуга по організації ремонту сигналізатора газу
- ID: UA-2026-09-02-012027-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270795
КП "Тепломережа" Білогірської селищної ради ЄДРПОУ: 21316244ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги тренера з арт-терапевтичних майстер - класів- ID: UA-2026-09-02-012031-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270794
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп...×-
Код ДК 021:2015 - 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп трал (5-ти вісний)
- ID: UA-2026-09-02-011991-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270790
ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Заправка та ТО картриджів" за кодом ДК 021:2015 50310000-1 - «Технічне обслугов...×-
"Заправка та ТО картриджів" за кодом ДК 021:2015 50310000-1 - «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки».
- ID: UA-2026-09-02-012022-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270789
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки дизайну, верстки та впровадження сторінок сайту АБ «УКРГАЗБАНК»- ID: UA-2026-09-02-012014-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270788
ПАТ "АБ "УКРГАЗБАНК"" ЄДРПОУ: 23697280ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо розроблення кошторисної документації та проведення експертизи на поточний рем...×-
Послуги щодо розроблення кошторисної документації та проведення експертизи на поточний ремонт приміщення №113 по вул. Залізнична, буд.9а, яке розташоване в цокольному поверсі житлового будинку (літ.А-7) загальною площею 314,10 кв.м.
- ID: UA-2026-09-02-012020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270786
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ" ЄДРПОУ: 20504731ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -