• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп трал (5-ти вісний)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

30 530 915.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
17
хв
16
сек
Гарантія - 915 927.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 7d9181101fa241919e4b4d6257ffff26
Внутрішній номер закупівлі: 30270790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011991-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Олександр Чепис +380443632446 alcheps@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 530 915.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:24 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:24 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:24 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 530 915.00 Код ДК 021:2015 - 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп трал (5-ти вісний)