-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лаки- ID: UA-2026-09-03-002186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275637
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39240000-6 Різальні інструменти (Секатор)- ID: UA-2026-09-03-002185-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275634
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУДКІВСЬКА ЛІКАРНЯ" РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41045137ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової...×-
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату
- ID: UA-2026-09-03-002175-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275632
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-09-03-002177-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275631
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-09-03-002182-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275630
Плужненський Професійний Аграрний Ліцей ЄДРПОУ: 02548452ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-002091-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275628
Військова частина А4647 ЄДРПОУ: 26637189ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-03-002179-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275627
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-03-002180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275626
Управління фінансів Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 42910536ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання ( 3 кран комплекти)- ID: UA-2026-09-03-002174-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275625
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36467250ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обл...×-
«Капітальний ремонт будівель літ. "Б" та літ."Т" КНП "Одеська обласна станція переливання крові "Одеської обласної ради" за адресою: м. Одеса, пров. Бісквітний 2/3»
- ID: UA-2026-09-03-002167-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275621
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41485381ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки (Послуги щ...×-
Послуги з ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки (Послуги щодо ремонту системного блоку ).
- ID: UA-2026-09-03-002184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275619
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка масляна синя- ID: UA-2026-09-03-002181-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275618
Відділ фінансів Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 44047399ДК 021:2015: 30192121-5 Кулькові ручкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи трубопровідних систем (труби та фітинги) (Код національного класифікатора України...×-
Елементи трубопровідних систем (труби та фітинги) (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- (CPV): 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-03-002173-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275614
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-03-002172-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275612
Топорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04417398ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одес...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ на ділянці км 85+000– км 92+605, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-002166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275610
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -