-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні фасовані- ID: UA-2026-08-31-002187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235501
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:49)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-08-31-002192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235498
Державне підприємство "Українські спеціальні системи" ЄДРПОУ: 32348248ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-002200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235497
Кіровоградська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910025ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі для очищення води- ID: UA-2026-08-31-002198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235493
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моторна синтетична олива, мастило пластичне та антифриз- ID: UA-2026-08-31-002191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235492
Пилипецька сільська рада ЄДРПОУ: 04350843ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо чорн.гума/ст. Непов. d=160 мм. Рол. підш.- ID: UA-2026-08-31-002194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235491
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Герметик поліуретановий 300 мл- ID: UA-2026-08-31-002195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235490
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Редуктор- ID: UA-2026-08-31-002196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235486
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роутер безпровідний TP-LINKArcher C8C AC1900/5xLAN Gigabit Ports- ID: UA-2026-08-31-002188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235485
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи Телевізор V...×-
Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи Телевізор Vinga 43 S43UHD25BWEB (та/або еквівалент) ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235484
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44862706ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-08-31-002178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235481
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-08-31-002184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235480
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіаційний контроль рентгенівського кабінету- ID: UA-2026-08-31-002179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235479
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-002174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235478
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерцій...×-
26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерційний вузол обліку газу)
- ID: UA-2026-08-31-002164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235477
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-