• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерційний вузол обліку газу)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

6 680 430.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
10
год
26
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8e41b7afbc8d4becabed4e90b143bf56
Внутрішній номер закупівлі: 30235477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002164-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Євгеній Головей +380444612937 yevhen.golovei@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 680 430.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:51 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:51 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:51 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 680 430.00 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерційний вузол обліку газу)