-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002192-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
1 583 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
56
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9a2eded24af747cd821c4ec84816c38d
Внутрішній номер закупівлі:
30235498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002192-a
Замовник:
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Хмара Вікторія Миколаївна 380633432259 v.khmara@uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 583 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:52 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:57
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
МІНІСТЕРСТВО З ВІДНОВЛЕННЯ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО З ВІДНОВЛЕННЯ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
UA-EDR 37472062
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 583 333.33 Комп’ютерна техніка ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)