-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав нап-всмок ПВХ 102мм- ID: UA-2026-08-31-005007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238292
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Кола...×-
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Коласа в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-31-004998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Установка для стикової сварки труб пластикових Basic-355-V0 - 230V з комп. вкл для труб d...×-
Установка для стикової сварки труб пластикових Basic-355-V0 - 230V з комп. вкл для труб d 125-315 з напівавтоматичним керуванням або еквівалент (42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2026-08-31-004997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238290
Дніпровська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45087207ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран д.2 латунний, Американка д.2, Згін у зборі, Різьба д.2- ID: UA-2026-08-31-004999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238288
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з аварійно-відновлювальних робіт кабельної лінії 0,4 кВт- ID: UA-2026-08-31-004993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238287
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1/2” вв кб 602 SANTAN PREMIUM- ID: UA-2026-08-31-004995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238286
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор, ванільний цукор- ID: UA-2026-08-31-004992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238285
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання- ID: UA-2026-08-31-004991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238284
КЗ Нудиженський ліцей Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018310ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мед натуральний вищого ґатунку- ID: UA-2026-08-31-004983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238283
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Соки- ID: UA-2026-08-31-004987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238279
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього...×-
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття провул.Єдності в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-004985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238278
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-004989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238277
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 33761000-2 Туалетний папірАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поштового зв’язку, організація перевезень великогабаритних відправлень (ДК 021:201...×-
Послуги поштового зв’язку, організація перевезень великогабаритних відправлень (ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-004986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238276
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45758179ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)- ID: UA-2026-08-31-004982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238275
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області ЄДРПОУ: 04400021ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне- ID: UA-2026-08-31-004975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238273
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-