-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення- ID: UA-2026-09-04-013610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302277
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна сум...×-
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
- ID: UA-2026-09-04-013609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302276
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Харківська обл- ID: UA-2026-09-04-013602-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302274
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013607-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302273
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров'я інші (код 85140000-2 згідно Державного класифікатора...×-
Послуги у сфері охорони здоров'я інші (код 85140000-2 згідно Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021-2015) відповідно до Специфікації.
- ID: UA-2026-09-04-013604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302270
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
- ID: UA-2026-09-04-013603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302269
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%- ID: UA-2026-09-04-013601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302268
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиноремонтні послуги- ID: UA-2026-09-04-013598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302267
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатний соус, йогурт.- ID: UA-2026-09-04-013600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302266
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з медичного обслуговування населення- ID: UA-2026-09-04-013599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302264
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Відрізний круг MULTICONSTRUCT 125×1.0 мм, прямий BOSCH- ID: UA-2026-09-04-013587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302263
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 19:14)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі вагові- ID: UA-2026-09-04-013597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302262
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-013594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302261
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302260
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидн...×-
Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)
- ID: UA-2026-09-04-013592-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302259
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-