-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура- ID: UA-2026-09-05-000267-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303175
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000265-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303174
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (хостинг)- ID: UA-2026-09-05-000268-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303173
ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ”ЛЕБЕДИН” ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825704ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-05-000270-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303172
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.- ID: UA-2026-09-05-000266-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303171
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-05-000263-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303170
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стілець для медперсоналу та пацієнта, матеріал каркаса: метал, з спинкою, без колес, механ...×-
Стілець для медперсоналу та пацієнта, матеріал каркаса: метал, з спинкою, без колес, механізм регулювання висоти: гвинтовий, висота: 80-90 см, ширина: 50-55см, глибина: 50-55 см; Стільці медичні: для медперсоналу та пацієнта, суцільний металевий каркас, регулювання висоти: газліфт, висота: 50-70 см, ширина: 30-40 см, глибина: 30-40 см, з колесами
- ID: UA-2026-09-05-000262-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303169
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 33192000-2 Меблі медичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортних засобів «MAN TGE 3.140» (VIN: ___________5032), «MAN...×-
Технічне обслуговування транспортних засобів «MAN TGE 3.140» (VIN: ___________5032), «MAN TGE 3.140» (VIN: __________5306), «MAN TGE 3.180» (VIN: __________5546), «MAN TGE 3.180» (VIN: __________5545), «MAN TGE 3.180» (VIN: __________5031)
- ID: UA-2026-09-05-000260-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303168
Військова частина А4714 ЄДРПОУ: 26638094ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-05-000261-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303167
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажувача JCB3CX SITEMA...×-
Поточний ремонт техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажувача JCB3CX SITEMASTER VIN JCB3CX4ТТН3204519
- ID: UA-2026-09-05-000077-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303166
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь, суміш)- ID: UA-2026-09-05-000259-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303165
ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ”ЛЕБЕДИН” ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825704ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піддон сталевий БЛБ 80*80*14,5 квадратний; Компакт напольний Kolo Freja Premium L79047000,...×-
Піддон сталевий БЛБ 80*80*14,5 квадратний; Компакт напольний Kolo Freja Premium L79047000, гор.злив, нижн.підвід, Soft-Closr; Компакт напольний Kolo Solo S7921800U, гор.злив, нижн. підвід; Умивальник Kolo Idol 55 см; Сифон А-3202 під умивальнк з гофрою 1 1/4" 40/50; Змішувач для кухні ZEGOR SAP4-A090; Змішувач для умивальника Zegor LUN1; 44410000-7 – «Вироби для ванної кімнати та кухні» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-05-000257-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303164
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-05-000258-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303163
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труби та тюбінги- ID: UA-2026-09-05-000254-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303162
Військова частина А1872 ЄДРПОУ: 26615182ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
41110000-3 Питна вода: питна вода (бутлі 18,9 л)- ID: UA-2026-09-05-000256-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303161
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -