-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шестеренний НШ-32М-3 (Master Plus) та Прокладка корпуса НШ-32 №126 пароніт 1,5мм (EV...×-
Насос шестеренний НШ-32М-3 (Master Plus) та Прокладка корпуса НШ-32 №126 пароніт 1,5мм (EVRO-маткріал RN-8011-
- ID: UA-2026-09-01-000304-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247229
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач згідно коду ДК 021:2015 31210000-1 - Електрична апаратура для комуту...×-
Автоматичний вимикач згідно коду ДК 021:2015 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-09-01-000302-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247228
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2026-09-01-000305-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247227
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доместос 1 л- ID: UA-2026-09-01-000300-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247226
Летичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04404548ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї (супер армір 3 кг; супер армір 2 кг; клей ПВА будівельний 0,5 кг)- ID: UA-2026-09-01-000296-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247222
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення каналізаційних колекторів, код ДК 021:2015- 90470000-2- ID: UA-2026-09-01-000299-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247221
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Євро куб- ID: UA-2026-09-01-000294-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247219
Сумський національний аграрний університет ЄДРПОУ: 04718013ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чаї - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15860000-4 Кава, чай та супутня проду...×-
чаї - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
- ID: UA-2026-09-01-000291-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247218
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43137973ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакеті оновлень- ID: UA-2026-09-01-000292-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247217
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 42135273ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання правил безпеки системи газопостачання (ДК 021:2015 - 80550000-4 Послуги...×-
Послуги з навчання правил безпеки системи газопостачання (ДК 021:2015 - 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки)
- ID: UA-2026-09-01-000287-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247216
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41747100ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квасоля суха, картопля- ID: UA-2026-09-01-000290-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247215
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 "ВЕСЕЛКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26093223ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-000289-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247214
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів...×-
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського гадлісництва
- ID: UA-2026-09-01-000286-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247213
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск по металу- ID: UA-2026-09-01-000284-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247212
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери та інші настінні покриття- ID: UA-2026-09-01-000285-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247211
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -