• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського гадлісництва

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

8 432.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
15
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 498a47a720a549cf8c1f89e32a1a65a6
Внутрішній номер закупівлі: 30247213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000286-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 432.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 08:44 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 08:44 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 08:44 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 11:04

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 240.00 Лот 1 - Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Новосанжарське лісництво
  • Лот №2 ₴1 984.00 Лот 2 - Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Малоперещепинське лісництво
  • Лот №3 ₴248.00 Лот 3 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Карлівське лісництво
  • Лот №4 ₴248.00 Лот 4 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Іскрівське лісництво
  • Лот №5 ₴248.00 Лот 5 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Решетилівське лісництво
  • Лот №6 ₴868.00 Лот 6 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Котелевське лісництво
  • Лот №7 ₴992.00 Лот 7 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Рублівське лісництво
  • Лот №8 ₴1 488.00 Лот 8 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Борівське лісництво
  • Лот №9 ₴620.00 Лот 9 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Шишацьке лісництво
  • Лот №10 ₴372.00 Лот 10 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Опішнянське лісництво
  • Лот №11 ₴124.00 Лот 11 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського надлісництва Диканське лісництво