-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013472-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302137
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302136
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-04-013465-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302135
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Протипожежне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302133
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013467-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302132
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см; апельсини свіжі, першого сорту; ли...×-
Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см; апельсини свіжі, першого сорту; лимони свіжі, першого сорту; яблука середньостиглі, першого сорту, рожевого кольору, ДСТУ 8323; огірок свіжий, короткоплідний, ДСТУ 3247; помідор свіжий, округлий, ДСТУ 3246; капуста свіжа, ДСТУ 7073; буряк столовий, першого сорту, ДСТУ 7033; морква свіжа, першого сорту, ДСТУ 7035; цибуля ріпчаста, першого сорту, ДСТУ 3234
- ID: UA-2026-09-04-013466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302131
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з обкошування території (цвинтар, територія біля церкви Задністря, стадіон)...×-
Надання послуг з обкошування території (цвинтар, територія біля церкви Задністря, стадіон) загального користування мешканцями сіл Ралівської сільської ради
- ID: UA-2026-09-04-013468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302129
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-013462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302128
військова частина А1915 ЄДРПОУ: 08113718ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання...×-
Стіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023 – 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом) (НК 024:2023 – 36954 — Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)
- ID: UA-2026-09-04-013461-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302127
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-013456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302126
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-013460-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302125
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-04-013458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302124
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302123
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013457-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302122
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (ТО-4000) техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажу...×-
Технічне обслуговування (ТО-4000) техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER VIN JCB3CX4TТР3204519
- ID: UA-2026-09-04-011757-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302121
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -