-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см; апельсини свіжі, першого сорту; лимони свіжі, першого сорту; яблука середньостиглі, першого сорту, рожевого кольору, ДСТУ 8323; огірок свіжий, короткоплідний, ДСТУ 3247; помідор свіжий, округлий, ДСТУ 3246; капуста свіжа, ДСТУ 7073; буряк столовий, першого сорту, ДСТУ 7033; морква свіжа, першого сорту, ДСТУ 7035; цибуля ріпчаста, першого сорту, ДСТУ 3234
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013466-a
Завершена
261 435.00
UAH без ПДВ
Номер:
02806c0374694fe29faf0e1a03d08d2b
Внутрішній номер закупівлі:
30302131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013466-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513827
-
Адреса:
48431, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, село Трибухівці, вул.Горішня, 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Присташ +380966579209 trubvokms@ukr.net https://trybuhivci-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
261 435.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см
Кількість
831 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
апельсини свіжі, першого сорту
Кількість
734 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
лимони свіжі, першого сорту
Кількість
53 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
яблука середньостиглі, першого сорту, рожевого кольору, ДСТУ 8323
Кількість
687 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
огірок свіжий, короткоплідний, ДСТУ 3247
Кількість
334 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
помідор свіжий, округлий, ДСТУ 3246
Кількість
270 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
капуста свіжа, ДСТУ 7073
Кількість
825 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
цибуля ріпчаста, першого сорту, ДСТУ 3234
Кількість
575 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
морква свіжа, першого сорту
Кількість
650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
буряк столовий, першого сорту, ДСТУ 7033
Кількість
468 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАНДРИК НАТАЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210103426
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н місто Тернопіль вул. Новий Світ будинок 1 квартира 66
Ціна пропозиції
261 435.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 18:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e340471aa6f24151bbe159e0fa6483ba
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-013466-a-a1
Постачальник:
МАНДРИК НАТАЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210103426
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н місто Тернопіль вул. Новий Світ будинок 1 квартира 66
Номер договору:
260
Сума договору:
261 435.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 18:35
Статус:
Підписаний