-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з приєднання об’єкта до ГРМ (будівництво та введення в експлуатацію газових мереж...×-
Послуга з приєднання об’єкта до ГРМ (будівництво та введення в експлуатацію газових мереж зовнішнього газопостачання від місця забезпечення потужності до точки приєднання
- ID: UA-2026-09-03-013001-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286373
4 Державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області ЄДРПОУ: 38350289ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заклепка алюмінієва 4,0х14,0 мм, заклепка алюмінієва 3,2х8,0 мм- ID: UA-2026-09-03-013003-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286371
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-012993-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286369
ЛЕТИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ЛЕТИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22985982ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-03-012959-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286366
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3036 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23316220ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2026-09-03-012999-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286364
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальні дошки (іменні таблички)- ID: UA-2026-09-03-012994-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286362
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти:дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-012971-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286361
ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505298ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона...×-
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
- ID: UA-2026-09-03-012996-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286360
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ" ЄДРПОУ: 04014097ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також з...×-
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення протокольних заходів для проведення загальнонаціонального конкурсу «Українська мова-мова єднання»
- ID: UA-2026-09-03-013000-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286359
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне пальне (талони) Новомиргородські ЕМ- ID: UA-2026-09-03-012982-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286358
ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-012991-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286357
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубка гальмівна (мідь 125 см)- ID: UA-2026-09-03-012986-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286356
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курячі яйця згідно коду ДК 021: 2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня проду...×-
Курячі яйця згідно коду ДК 021: 2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
- ID: UA-2026-09-03-012988-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286355
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста ТМ "Томатіно" 460гр- ID: UA-2026-09-03-012989-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286354
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансляція аудіо реклами на зупинках громадського транспорту- ID: UA-2026-09-03-012980-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286351
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" ЄДРПОУ: 02544738ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАктивна -