-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особові справи- ID: UA-2026-09-03-009294-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282704
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації : "Капітальний ремонт дорожнього покри...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації : "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Довбуша (від буд №22) в с-щі Брошнів-Осада Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-09-03-009295-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282702
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
5524000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку оздоровлення та відпочинку дітей- ID: UA-2026-09-03-009284-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282697
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054631ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно – консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-03-009305-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282695
КНТ КОР "Київський обласний онкологічний диспансер" ЄДРПОУ: 05492261ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобільної техніки- ID: UA-2026-09-03-009293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282690
військова частина А3444 ЄДРПОУ: 26614573ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки- ID: UA-2026-09-03-009296-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282689
ЛІЦЕЙ №2 ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22786937ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-09-03-009286-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282688
Комунальне підприємство Муніципальна компанія "Житлосервіс" Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 03356393ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з креслення та розробки конструкторської документації для кабінетів хімії, фізики...×-
Послуга з креслення та розробки конструкторської документації для кабінетів хімії, фізики та біології
- ID: UA-2026-09-03-009298-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282687
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцет лад 9 шт. 9% (розчин оцтової кислоти) 900 гр.- ID: UA-2026-09-03-009291-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282686
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення зовнішньої оцінки якості LABQUALITY- ID: UA-2026-09-03-009283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282682
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради ЄДРПОУ: 38817151ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –44110000-4 – Конструкційні матеріали (піноклей профі 900мл, суміш для пінопла...×-
ДК 021:2015 –44110000-4 – Конструкційні матеріали (піноклей профі 900мл, суміш для пінопласту 20кг)
- ID: UA-2026-09-03-009289-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282680
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "Реконструкція аварійних ділянок збірного водогону...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "Реконструкція аварійних ділянок збірного водогону ВЗ "Мегерів"
- ID: UA-2026-09-03-009281-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282677
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовсько...×-
Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).
- ID: UA-2026-09-03-009290-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282676
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова ЄДРПОУ: 22335936ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна трифазного електролічильника (Космач)- ID: UA-2026-09-03-009282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282675
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
система для прибирання- ID: UA-2026-09-03-009230-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282673
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-