-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-003768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237064
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова (ДК 021:2015-15421000-5 Рафіновані олії)- ID: UA-2026-08-31-003771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237062
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні проїзні документи (тарифні пакети).- ID: UA-2026-08-31-003769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237061
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44250562ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі променевої т...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі променевої терапії за адресою: м. Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
- ID: UA-2026-08-31-003770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237060
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гіпсокартон вологостійкий- ID: UA-2026-08-31-003766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237059
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка коси, редуктор тримера- ID: UA-2026-08-31-003764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237054
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50420...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50420000-5)
- ID: UA-2026-08-31-003755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237049
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за...×-
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-003756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237048
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (набір кольорових олівців , альбом для ма...×-
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (набір кольорових олівців , альбом для малювання)
- ID: UA-2026-08-31-003747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237046
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі "Будинку правосуддя"за адресою: ву...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі "Будинку правосуддя"за адресою: вул. Гоголя, 316, м. Черкаси, Черкаська область»
- ID: UA-2026-08-31-003762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237044
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області ЄДРПОУ: 26261092ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 5 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торчиновицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-003754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237043
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальні дошки- ID: UA-2026-08-31-003751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237042
Виконавчий комітет Дубов'язівської селищної ради ЄДРПОУ: 41840809ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочева продукція- ID: UA-2026-08-31-003749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237038
Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 20764314ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9...×-
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-08-31-003739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237037
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33387623ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-003735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -