-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста, цибуля, буряк, помідори, кабачки, кавуни (ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти...×-
Капуста, цибуля, буряк, помідори, кабачки, кавуни (ДК 021:2015-03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-09-02-007070-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265871
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка- ID: UA-2026-09-02-007068-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265869
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –44420000-0 – Будівельні товари (стрічка малярна)- ID: UA-2026-09-02-007069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265867
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних ш...×-
ЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-007065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265864
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання предметів для відзначення та нагородження (Сувенір "Рамка для паспорту"...- ID: UA-2026-09-02-007063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265862
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб цільно...×-
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб цільнозерновий - 202,20 кг.)
- ID: UA-2026-09-02-007056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265860
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ ЄДРПОУ: 02546855ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лак для волосся- ID: UA-2026-09-02-007055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265857
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-02-007062-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265856
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-02-007058-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265855
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу та управління ев...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією людей на об’єкті: бомбосховище Миколаївської дитячої школи мистецтв
- ID: UA-2026-09-02-007052-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265854
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 44576649ДК 021:2015: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2026-09-02-007053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265853
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення вантажу- ID: UA-2026-09-02-007040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265851
ДП "Одеський державний цирк" ЄДРПОУ: 02174847ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-02-007037-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265850
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило- ID: UA-2026-09-02-007064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265849
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДИВІЗІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44195512ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок врізний (ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі)- ID: UA-2026-09-02-007038-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265848
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ФАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ЄДРПОУ: 20578793ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -