-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» Шайба під форсунку MB Sprinter/Vito CDI (7.3x1...×-
ДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» Шайба під форсунку MB Sprinter/Vito CDI (7.3x15x1.56) CORTECO 49430631, Штанга форсунки (нажимний болт) BOSCH F00ZB20001
- ID: UA-2026-09-03-011175-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284558
Військова частина 1467 ЄДРПОУ: 14321794ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єди...×-
Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-03-011170-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284557
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 26252302ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-011176-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284556
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічної експертизи крану козлового- ID: UA-2026-09-03-011169-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284555
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з комплексного забезпечення рекламною інформацією- ID: UA-2026-09-03-011163-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284553
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ" ЄДРПОУ: 33290649ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна "Sniezka Еко-Люкс" 14кг (10л)- ID: UA-2026-09-03-011167-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284551
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Державна символіка "Прапор"- ID: UA-2026-09-03-011165-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284548
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї- ID: UA-2026-09-03-011168-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284546
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумка для ноутбука 17"- ID: UA-2026-09-03-011166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284545
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01992376ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-011154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284543
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-011162-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284542
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної вл...×-
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності
- ID: UA-2026-09-03-011158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284540
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 04057287ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі (замки, механізми для дверей)- ID: UA-2026-09-03-011150-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284538
Полтавський апеляційний суд ЄДРПОУ: 42262431ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-011145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284536
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
знаряддя- ID: UA-2026-09-03-011155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284535
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -