• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Перетворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Завершена

120 333.34 UAH з ПДВ
Номер: 5f5dd7eb51ab46a0a37ec4942d946e31
Внутрішній номер закупівлі: 30284557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-011170-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Конончук Світлана Никифорівна 380442554730 kononchuk@rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-07-008957-a
Очікувана вартість: 120 333.34 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частотний перетворювач (регулятор обертів ел/двигуна (інвертор), електронний, типу FR-F840-00052-Е2-60).
Код ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 19.10.2026
Місце постачання 01008, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8 На карті
Частотний перетворювач (регулятор обертів ел/двигуна (інвертор), електронний, типу FR-F840-00250-Е2-60).
Код ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 19.10.2026
Місце постачання 01008, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"
Ціна пропозиції 120 333.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:35
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c26dffd0aa67461cbcc73a2094d1adb6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-011170-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"
Номер договору: 310
Сума договору: 120 333.34 UAH з ПДВ
Сума договору: 100 277.78 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Дог_310_31-08-26_КСК-Автоматизація.pdf