-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки системи опалення до опалювального періоду- ID: UA-2026-08-31-004425-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237719
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електирчної енергії- ID: UA-2026-08-31-004423-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237718
Харківський автомобільно-дорожній фаховий коледж ЄДРПОУ: 03450749ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання клейких стрічок- ID: UA-2026-08-31-004426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237717
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 44424200-0 Клейкі стрічкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 6013...×-
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».
- ID: UA-2026-08-31-004424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237716
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-004420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237715
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поставка журнально-бланкової продукції в асортименті- ID: UA-2026-08-31-004422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237714
УДМС України в Тернопільській області ЄДРПОУ: 37839038ДК 021:2015: 22800000-8 Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та інші паперові канцелярські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з міжнародних перевезень- ID: UA-2026-08-31-004402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237710
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника www.ope...×-
Послуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника www.opera.com.ua об’ємом до 10 Гбайт на технічних засобах Виконавця з підтримкою SSL сертифікату Let's Encrypt
- ID: UA-2026-08-31-004418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237708
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 72415000-2 Постачальники послуг з веб-хостингуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4E- ID: UA-2026-08-31-004416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237707
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
730034, OSB вологостійкий 2,5*1,25 10мм ІМПОРТ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44190000-8 Констру...×-
730034, OSB вологостійкий 2,5*1,25 10мм ІМПОРТ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні)
- ID: UA-2026-08-31-004413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237706
Відділ освіти Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 44104357ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок управління- ID: UA-2026-08-31-004408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237703
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор батарей- ID: UA-2026-08-31-004407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237702
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для двотактних двигунів НР, (б)- ID: UA-2026-08-31-004409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237700
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-08-31-004410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237699
ДК 021:2015: 34913000-0 Запасні частини різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Манжета валу розподільного, 325.156; Патрубок опалювача, 13223887.- ID: UA-2026-08-31-004394-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237697
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -