-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з надання доступу та технічного обслуговування системи відеоспостереження- ID: UA-2026-08-31-012660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245902
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українсь...×-
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українського театру в часи війни: нові сенси, нова відповідальність", в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-08-31-012658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245901
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245900
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторис...×-
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення силового трансформатора №1»)
- ID: UA-2026-08-31-012657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245899
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного прое...×-
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- ID: UA-2026-08-31-012653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245898
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-08-31-012652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245896
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа холодильна Tatra Trc700Tns- ID: UA-2026-08-31-012655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245895
Середня загальноосвітня школа №72 ЄДРПОУ: 20781471ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення в будівлі (літера А) Ужгородського ліцею №5 ім. Івана Чен...×-
Поточний ремонт системи опалення в будівлі (літера А) Ужгородського ліцею №5 ім. Івана Чендея Ужгородської міської ради Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, Київська набережна, 16 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи, код ДК 021:2015-45330000-9)
- ID: UA-2026-08-31-012651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245894
Ужгородський ліцей №5 імені Івана Чендея Ужгородської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 22110077ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагат- ID: UA-2026-08-31-012650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245893
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко коров'яче- ID: UA-2026-08-31-012644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245891
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№19)" ЄДРПОУ: 08563978ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цвяхи будівельні(120мм х 4,2мм) – 300 кг; Плівка поліетиленова будівельна чорна 200 мкм, р...×-
Цвяхи будівельні(120мм х 4,2мм) – 300 кг; Плівка поліетиленова будівельна чорна 200 мкм, рукав 1500 мм, рулон 50 м – 100 рулонів; Мішок зелений посилений міцний (50*90) –4000 шт; Сітка затіняюча біла 60 % в рулонах 3х50м.п. - 10 рулонів
- ID: UA-2026-08-31-012611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245890
Військова частина А 1008 ЄДРПОУ: 26614751ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 19:13)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослі...×-
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)
- ID: UA-2026-08-31-012649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245889
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245888
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-012646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245887
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-012645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245885
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -