-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексне технічне обстеження висотної споруди,виконання перевірочних розрахунків та розр...×-
Комплексне технічне обстеження висотної споруди,виконання перевірочних розрахунків та розробка рекомендацій щодо усунення виявлених дефектів.
- ID: UA-2026-08-31-004508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237805
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки з благоустрою, а саме : послуги з нанесення та поновлення фарбою дорожньої розмітк...×-
Видатки з благоустрою, а саме : послуги з нанесення та поновлення фарбою дорожньої розмітки на території м.Сновськ ( ДК 021:2015 (CPV) 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
- ID: UA-2026-08-31-004505-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237802
Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04061932ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі шатрового даху у житловому будинку №12 на вул. Дрогобицькій в...×-
Капітальний ремонт покрівлі шатрового даху у житловому будинку №12 на вул. Дрогобицькій в м. Стрий Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-004507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237801
Відділ капітального будівництва Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 44021023ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідницько-аналітичні послуги з підготовки, статистичного опрацювання та багатофакторног...×-
Дослідницько-аналітичні послуги з підготовки, статистичного опрацювання та багатофакторного аналізу кількісних даних, отриманих у межах виконання науково-дослідної роботи «Підтримка ментального та соціального здоров’я викладачів в академічному середовищі» (державний реєстраційний номер 0125U001388), ДК 021:2015: 72310000-1 — Послуги з обробки даних.
- ID: UA-2026-08-31-004504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237799
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бардюра. Тюль.- ID: UA-2026-08-31-004510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237798
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд- ID: UA-2026-08-31-004499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237797
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 04389466ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31510000-4: Електричні лампи розжарення (світлодіодна лампа)- ID: UA-2026-08-31-004500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237795
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби. Масло М10Г2К - 20 л. - 1шт., масло двохтактне ЕЛЬФ - 1 л. - 3 шт..- ID: UA-2026-08-31-004497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237794
Комунальне підприємство "Зборів" ЄДРПОУ: 35846242ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з мікробіологічних досліджень води- ID: UA-2026-08-31-004501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237792
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (артиста оркестру)
- ID: UA-2026-08-31-004496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237790
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягел...×-
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-004492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237787
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41849115ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-004490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237785
Комунальне некомерційне підприємство «Іванівський медичний центр» Іванівської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 38096553ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-08-31-004465-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237783
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:35)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
тверде паливо- ID: UA-2026-08-31-004487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237782
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератор, 595 346 240 000.- ID: UA-2026-08-31-004469-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237781
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -