-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004499-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
15 863.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
26
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c1fe8a48460d40268aea1a192a31e8e5
Внутрішній номер закупівлі:
30237797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004499-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 863.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 863.89 Лабораторний скляний посуд