-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-013125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246301
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі з наріззю- ID: UA-2026-08-31-013126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246298
Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23697423ДК 021:2015: 44531000-1 Кріпильні деталі з наріззюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання права викори...×-
ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання права використання примірника та пакетів оновлень(компонентів)комп'ютерної програми "M.E.Doc", Інформаційно-консультативні послуги з налаштування поштового з'єднання)
- ID: UA-2026-08-31-013124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246297
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж з поліпропіленової нитки- ID: UA-2026-08-31-013121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246296
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 60180000-3: Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення т...×-
ДК 021:2015: 60180000-3: Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення вантажним транспортним засобом з водієм )
- ID: UA-2026-08-31-013122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246295
Комунальна установа "Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин" Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 45232330ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-013120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246294
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення, с-ще Донець- ID: UA-2026-08-31-013119-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246293
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Точка бездротового доступу- ID: UA-2026-08-31-013118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246292
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятори для FPV дронів- ID: UA-2026-08-31-013117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246291
Військова частина А5047 ЄДРПОУ: 26640518ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради до Одеського ліцею № 15 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-08-31-013116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246289
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703235ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cухофрукти; повидло; родзинки- ID: UA-2026-08-31-013113-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246288
КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03189660ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчал...×-
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №2 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Біорізноманіття долини річки Західний Буг: збереження, управління та роль громад» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
- ID: UA-2026-08-31-013114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246287
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області ЄДРПОУ: 04374128ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-013112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246286
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Рельєфне малювання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 4 клас (у 6-ти частинах) (авт. Довгопола К.С., Набоченко О.О) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246285
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети паливні (Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358)- ID: UA-2026-08-31-013110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246284
ВОРОХТЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" ВОРОХТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556277ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -