-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-02-014111-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272835
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-014110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272833
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:15420000-8 Рафіновані олії та жири (олія рафінована)- ID: UA-2026-09-02-014106-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272831
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ножі, леза- ID: UA-2026-09-02-014105-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272830
ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-02-014104-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272829
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Капуста цвітна свіжа, першого товарно...×-
Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280
- ID: UA-2026-09-02-014103-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272828
Заклад дошкільної освіти № 49 міста Житомира ЄДРПОУ: 25303977ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2...×-
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836
- ID: UA-2026-09-02-014102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272827
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-014101-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272826
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-014100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272825
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторні батареї 6s2p Solid State 80000 mAh для БпЛА Vampire- ID: UA-2026-09-02-014098-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272824
Військова частина А3821 ЄДРПОУ: 26621343ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі та витратні матеріали до оргтехніки- ID: UA-2026-09-02-014099-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272823
ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонеромЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Централ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-014095-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272822
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особова справа учня за кодом ДК 021:2015: 22820000-4 Бланки- ID: UA-2026-09-02-014096-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272821
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина- ID: UA-2026-09-02-014092-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272820
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та приправа- ID: UA-2026-09-02-014093-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272819
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -