-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39810000-3 - Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-08-31-011973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245249
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 285- ID: UA-2026-08-31-011965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245248
Військова частина А7044 ЄДРПОУ: 26623715ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245247
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з реал...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з реалізації проєкту «Borshch of Art представляє — українсько-американські митці з колекції Товариства Шевченка», а саме послуги з організації та проведення виставкового проєкту та публічної програми)
- ID: UA-2026-08-31-011962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245245
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пінополістирольні плити 1000*500*100 мм- ID: UA-2026-08-31-011966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245244
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-011964-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245243
Хмельницький заклад дошкільної освіти №47 «Дзвіночок» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216022ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-011963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245242
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Ямпіль/...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Ямпіль/)
- ID: UA-2026-08-31-011961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245241
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- ID: UA-2026-08-31-011960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245239
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів Рівненського ліцею "Центр надії"- ID: UA-2026-08-31-011969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245237
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кріпильні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245236
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво захисної споруди трансформатора»
- ID: UA-2026-08-31-011957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245234
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Ле...×-
Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі»)
- ID: UA-2026-08-31-011921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245233
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001556ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-011954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245232
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелюшки одноразові (НК 031:2024 - Т04010299 Абсорбційні підкладки - інше; НК 024:2023-6070...×-
Пелюшки одноразові (НК 031:2024 - Т04010299 Абсорбційні підкладки - інше; НК 024:2023-60709 Пелюшка вбирає) за кодом ДК 021:2015 33750000-2Засоби для догляду за малюками
- ID: UA-2026-08-31-011952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245230
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-