• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

1 499 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
17
хв
14
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 375298832de44da18f065ac758610573
Внутрішній номер закупівлі: 30245233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011921-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Перлик +380932870364 usbu_zap_vgz@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 499 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:46 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 499 166.67 Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі»)