-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка та технічного обслуговування (діагностика) вогнегасників ВП-5 - 1 шт,; ВП-2 -...×-
Перезарядка та технічного обслуговування (діагностика) вогнегасників ВП-5 - 1 шт,; ВП-2 - 2шт.
- ID: UA-2026-08-31-013321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246494
ЧОРНОПОТІЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36484323ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Комплект навчального електротехнічного обладнання»- ID: UA-2026-08-31-013322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246493
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модульний навчальний центр- ID: UA-2026-08-31-013318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246492
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Чеська, 9, Печерський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-013319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246489
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина; Курятина; Свинина; Яловичина- ID: UA-2026-08-31-013311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246487
ТЕРНІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452401ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнег...×-
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників згідно з вимогами ДСТУ 4297:2004 "Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників.Загальні технічні умови" код ДК 021: 2015 - 50410000-2.
- ID: UA-2026-08-31-013312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246486
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-013314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246485
Київський державний музичний ліцей імені М.В. Лисенка ЄДРПОУ: 02214219ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі- ID: UA-2026-08-31-013313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246483
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення культурно-масового заходу, концерт Академічного фолькл...×-
Послуги з організації та проведення культурно-масового заходу, концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» до Дня шахтаря та Дня міста Вугледар
- ID: UA-2026-08-31-013310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246482
ВУГЛЕДАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЄДРПОУ: 22026974ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало К-6- ID: UA-2026-08-31-013309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246481
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38541660ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 - Електрична енергія (для потреб гуртожитків)- ID: UA-2026-08-31-013308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246480
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Опора двигуна електровозу ЧС8- ID: UA-2026-08-31-013307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246479
ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (вимикачі,розетки,короби,автомат)- ID: UA-2026-08-31-013305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246478
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба (Хек с/м, обезголовлений) (код ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’я...×-
Риба (Хек с/м, обезголовлений) (код ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2026-08-31-013302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246477
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична проду...×-
Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-013303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246476
Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського ЄДРПОУ: 03189222ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)
-