-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блокнот- ID: UA-2026-09-03-010939-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284328
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 22816100-4 БлокнотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засо...×-
ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
- ID: UA-2026-09-03-010940-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284327
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00719725ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель шввп 2*0,75 з інсталяцією; Короб пластиковий 40*25 з інсталяцією; Короб пластиковий...×-
Кабель шввп 2*0,75 з інсталяцією; Короб пластиковий 40*25 з інсталяцією; Короб пластиковий 20*10 з інсталяцією
- ID: UA-2026-09-03-010937-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284325
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43983480ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Стрічка монтажна перфорована 10м"- ID: UA-2026-09-03-010934-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284322
КП "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ" ЄДРПОУ: 38011731ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сідло затискне 50*1 МРН ПНД 25*1 МРН ПНД 25*1/2 Кут 50*2 ВР Перехід 3/4 Кут 1/2 МРН ПН...×-
Сідло затискне 50*1 МРН ПНД 25*1 МРН ПНД 25*1/2 Кут 50*2 ВР Перехід 3/4 Кут 1/2 МРН ПНД 50*2
- ID: UA-2026-09-03-010928-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284321
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стіл з підсвіткою для пісочної анімації- ID: UA-2026-09-03-010936-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284320
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-010924-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284319
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4, Maestro Standart+, клас В, 80 г/м2, 500 л, Mondi, Файл Офіс Центр А4+ 30...×-
Папір офісний А4, Maestro Standart+, клас В, 80 г/м2, 500 л, Mondi, Файл Офіс Центр А4+ 30мкм Лайт глянець ОС-6401 пачка 100шт., , Скріпки круглі Axent нікель 4101-А, Скоби №10 Buromax нікель ВМ. 4401, СКОБИ 24/6 JOBMAX BM. 4402 нікель, Папка-швидкозшивач А4 Офіс Центр CLIP A зелена ОС31201-03
- ID: UA-2026-09-03-010933-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284318
Відділ фінансів Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43993571ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-010926-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284317
ГОЛЬМЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЗКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37343197ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу Mitsubishi L200- ID: UA-2026-09-03-010932-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284316
Військова частина А4714 ЄДРПОУ: 26638094ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Турнікети згідно ДК 021:2015 код 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони- ID: UA-2026-09-03-010922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284315
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-03-010925-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284314
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кисневого концентратора- ID: UA-2026-09-03-010918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284312
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37834197ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1...×-
Код ДК 021: 2015-39120000-9 «Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи» (стіл № 1/1, стіл офісний №1, стіл офісний №2, стіл обідній, стіл з нержавіючої сталі, стіл двотумбовий №1, стіл двотумбовий №2)
- ID: UA-2026-09-03-010931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284311
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003853ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки. Код згідно з ДК 021-2015: 50430000-8...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки. Код згідно з ДК 021-2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання.
- ID: UA-2026-09-03-010923-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284310
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -