-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Розробка проєктної документаці...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Розробка проєктної документації: "Відновлення будівлі ГЕС та обладнання пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації об'єкту гідроенергетики критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору Середньодніпровської ГЕС, філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м.Кам'янське, вул. Рєпіна,22. Реконструкція. Уточнення технічних рішень."
- ID: UA-2026-08-31-010344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243611
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39812500-2 Герметики- ID: UA-2026-08-31-010353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243610
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування кошторисної частини робочого проєкту: "Берегоукріплення Кременчуцького во...×-
Коригування кошторисної частини робочого проєкту: "Берегоукріплення Кременчуцького водосховища від с. Максимівка Кременчуцького району Полтавської області в напрямку гори "Пивиха" І черга. Нове будівництво. Коригування".
- ID: UA-2026-08-31-010333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243608
РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01037488ДК 021:2015: 71000000-8 Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Acer 27 EK271Gbi Black- ID: UA-2026-08-31-010337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243606
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія (09320000-8) (код ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана...×-
Теплова енергія (09320000-8) (код ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2026-08-31-010339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243605
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Волинській області ЄДРПОУ: 26276277ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт та повірка лічильників GMS -2 шт виробництва АТ Завод АРСЕНАЛ- ID: UA-2026-08-31-010331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243604
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кухонні комбайни- ID: UA-2026-08-31-010332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243601
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
супровід програми"Облік медичних кадрів"- ID: UA-2026-08-31-010336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243600
КНП "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" Барашівської сільської ради ЄДРПОУ: 44040634ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 - Фарби (Морілка (тік) - 400 мл)- ID: UA-2026-08-31-010315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243598
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24636045ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Сир твердий, сир кисломолочний)- ID: UA-2026-08-31-010327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243594
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420...×-
Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
- ID: UA-2026-08-31-010320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243591
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок гаражів ,гр. Прусік Оксана Юріївна,згідно технічних вимог(умов)
- ID: UA-2026-08-31-010313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243590
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів...×-
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу)
- ID: UA-2026-08-31-010319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243589
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасник порошковий ВП-4 (з)- ID: UA-2026-08-31-010304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243588
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передачі даних- ID: UA-2026-08-31-010326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243587
ФІЛІЯ "ДЕЛЬТА-ЛОЦМАН" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38728507ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -