• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Теплова енергія (09320000-8) (код ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 76c5f026890b43deb82731c59107b960
Внутрішній номер закупівлі: 30243605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010339-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Волинській області
Контактна особа: Трофимчук Юрій Ігорович +380332773310 dsavl@vl.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Згідно з абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. З метою забезпечення безперебійної роботи Нововолинського міського суду Волинської області в частині постачання у 2026 році теплової енергії до будівлі суду існує необхідність у проведенні закупівлі Теплова енергія (09320000-8) (код ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція на очікувану суму 200 000,00 грн (двісті тисяч грн 00 коп.) з ПДВ. Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради відповідно до Статуту створене територіальною громадою міста Нововолинськ для виробництва теплової енергії, її транспортування, постачання та забезпечення нею житлового фонду, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська, інших форм власності, будівель та споруд соціально-культурного, виробничого та іншого призначення. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-ІІІ регулюється діяльність суб’єктів природних монополій у таких сферах: транспортування теплової енергії. Згідно з частиною 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Відповідно до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України (https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2026), встановлено, що Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради включене до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Волинської області. Згідно з інформацією, що міститься у реєстрі суб'єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (https://www.nerc.gov.ua/reyestri-nkrekp), встановлено, що Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради має ліцензію на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами м. Нововолинськ, та здійснює централізоване постачання теплової енергії всім категоріям споживачів, у тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державних та місцевих бюджетів за регульованим тарифом. На підставі викладеного, керуючись положеннями абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин, договір про закупівлю може бути укладено лише з певним суб’єктом господарювання - Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради.
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплова енергія 1 послуга
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 45.392337 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45400, Україна, Волинська область, м. Нововолинськ, вул. Героїв ЗСУ, 14 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради
Ціна пропозиції 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7b632b5869fa4d56969833e3e2c99607
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010339-a-a1
Постачальник: Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради
Номер договору: К77-26
Сума договору: 200 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 166 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Обгрунтування підстави
договір
ліцензія
Лист-пояснення щодо правових підстав відсутності інформації...