-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010319-a
Завершена
203 788.80
UAH з ПДВ
Номер:
78a3f9b1dbb84475992ad5c72e9769cb
Внутрішній номер закупівлі:
30243589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010319-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661169 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-07-27-009589-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
203 788.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлені та прийняті Покупцем Товари здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у розділі 15 «Юридичні реквізити сторін» протягом 45 календарних днів з дати оформлення ярлика на придатну продукцію згідно СОУ НАЕК 038:2021 «Управління закупівлями продукції. Організація вхідного контролю продукції для ВП Компанії», за умови реєстрації у ЄРПН оформленої у відповідності до вимог податкового законодавства України ПН/РК до ПН та за умови відсутності факту призупинення реєстрації чи блокування реєстрації ПН/РК до ПН у ЄРПН.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписСторонами погоджено, що строк поставки Товару становить 60 календарних днів з дати оприлюднення даного Договору на веб - порталі Уповноваженого органу згідно Закону України «Про публічні закупівлі».
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина цільнолита 16х6-8 (150/75-8) артикул 13770860000 з послугою шиномонтажу
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина суцільнолита 7.00- 12, артикул 13771180000 з послугою шиномонтажу
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 23x9-10 20PR 142А5 артикул 07300500000 з послугою шиномонтажу
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 18х7-8 16PR 125A5 артикул 07020880000 з послугою шиномонтажу
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Компрессорс Інтернешнл».
×
-
Код ЄДРПОУ:
33104260
-
Контактна особа:
директор Павлов Олександр Львович 380751790988 chaban@compressors.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, Петропавлівська, 54-а
Ціна пропозиції
203 788.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d471fbff845646cfa19303e23d68e39a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010319-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Компрессорс Інтернешнл».
×
-
Код ЄДРПОУ:
33104260
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, Петропавлівська, 54-а
Номер договору:
53-145-08-26-01912
Сума договору:
203 788.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
169 824.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний