-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини (Смуга 40*4,0мм)- ID: UA-2026-09-03-015373-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288702
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-03-015372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288701
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична універсальна, шина для кінцівок, ноші м'які на реалізацію проєкту-п...×-
Аптечка медична універсальна, шина для кінцівок, ноші м'які на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288700
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільт...×-
код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр паливний КамАЗ ЄВРО-2, МАЗ (Аналог PL270x) (Arvik), Фільтр паливний Volvo Bus, 5000, 7000, 8000 (WIX), Фільтр масляний WIX Фільтр повітряний ДОН-1500Б, 1200 (ДВ ЯМЗ-238) (Автофільтр))
- ID: UA-2026-09-03-015369-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288699
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розкидач піску- ID: UA-2026-09-03-015368-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288698
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради ЄДРПОУ: 45064284ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-03-015366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288696
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-03-015365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288695
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги інтернет послуг- ID: UA-2026-09-03-015363-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288694
Ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066560ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-03-015362-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288693
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка робочого проекту «Система автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про по...×-
Розробка робочого проекту «Система автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщенні амбулаторії за адресою сел. Докучаєвське, вул. Докучаєва буд.8Б, Харківського району, Харківської області»
- ID: UA-2026-09-03-015361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288692
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №4 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38008823ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система моніторингу фізіологічних параметрів.- ID: UA-2026-09-03-015360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288691
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня" ЄДРПОУ: 20765006ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (пелети) з деревини- ID: UA-2026-09-03-015356-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288690
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38668003ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської м...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015358-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288688
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Цвях будівельний 5*150 10кг)- ID: UA-2026-09-03-015357-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288687
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відра для сміття- ID: UA-2026-09-03-015354-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288686
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-