-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (пелети) з деревини
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015356-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
433 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
12
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
77e7df0342594690ae6bcf2126936214
Внутрішній номер закупівлі:
30288690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015356-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38668003
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н селище Млинів, вул.Бандери Степана будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шумейко +380676648950 kotuzanadja1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 22:54 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 22:54 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 22:54 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 333.33 Паливні гранули (пелети) з деревини