-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень- ID: UA-2026-08-31-009005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242282
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-08-31-009010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242279
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання (закупівля) електричної енергії. Місце поставки: м. Нікополь, **********. ДК 02...×-
Постачання (закупівля) електричної енергії. Місце поставки: м. Нікополь, **********. ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
- ID: UA-2026-08-31-008995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242277
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ" НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38309555ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39710000 – 2 «Електричні побутові прилади» Морозильна камера Gorenje FN4172CW...×-
ДК 021:2015 39710000 – 2 «Електричні побутові прилади» Морозильна камера Gorenje FN4172CW (ZOF22862)
- ID: UA-2026-08-31-009004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242276
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
забезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання...×-
забезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
- ID: UA-2026-08-31-008999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242274
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04051402ДК 021:2015: 80410000-1 Послуги різних навчальних закладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт фарба, барвник (ДК021:2015:44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-08-31-008992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242271
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування квадрокоптера- ID: UA-2026-08-31-009008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242270
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланг D 25 мм МБС).
- ID: UA-2026-08-31-008996-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242267
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область- ID: UA-2026-08-31-008973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242265
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Люк метал.протипожеж.- ID: UA-2026-08-31-008987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242264
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-008998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242262
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 - Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-009000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242261
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля;Сочевиця.- ID: UA-2026-08-31-008994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242259
Опорний заклад освіти "КАЛИТЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25299069ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію- ID: UA-2026-08-31-008986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242258
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №8 "ДЗВІНОЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34835250ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регенерація картриджа ; Заправка картриджа(Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50310000-1 -...×-
Регенерація картриджа ; Заправка картриджа(Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-08-31-008985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242257
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -