-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009005-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
13 744.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
55
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
372d43151cc54f61aa6334c93b847f10
Внутрішній номер закупівлі:
30242282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009005-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кравчук Оксана Анатоліївна 380384263823 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 744.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:43 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:43 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:43 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 744.64 Послуги з проведення лабораторних досліджень