-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Постачання теплової енергії (код ДК 021:2015 — 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана...×-
«Постачання теплової енергії (код ДК 021:2015 — 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція»; відповідний код ДК 021:2015 — 09323000-9 «Централізоване опалення»)»
- ID: UA-2026-08-31-012053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245331
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАДВІРНЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993575ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички інформаційні на акриловій основі, розмір 120х80 см, Інформаційні стенди на ПВХ ос...×-
Таблички інформаційні на акриловій основі, розмір 120х80 см, Інформаційні стенди на ПВХ основі, розмір 120х80 см
- ID: UA-2026-08-31-012052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245329
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дегідратор Tekhniko DH-12S-SS- ID: UA-2026-08-31-012051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245328
Військова частина А7044 ЄДРПОУ: 26623715ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоемаль- ID: UA-2026-08-31-012048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245325
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA...×-
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-012046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245323
КП "Київтранспарксервіс" ЄДРПОУ: 35210739ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
товар- ID: UA-2026-08-31-011800-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245322
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережевий фотоелектричний інвертор- ID: UA-2026-08-31-012045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245321
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
товар- ID: UA-2026-08-31-011926-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245320
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-012036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245319
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги...×-
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-012037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245317
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20560971ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245316
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-012041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245315
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Дитяча стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01992340ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зажим для тросів DIN 741 №19 для тросу ф 2*20 мм- ID: UA-2026-08-31-012027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245313
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування ОСЦПВВНТЗ- ID: UA-2026-08-31-012040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245312
ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЄДРПОУ: 44611173ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувал...×-
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 21 вересня по 06 жовтня 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-012043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245311
ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиЗавершена -