-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт ноутбу...×-
Послуги з поточного ремонту комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт ноутбука)
- ID: UA-2026-09-04-006843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295570
ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп...×-
"Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання" код ДК 021:2015:72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
- ID: UA-2026-09-04-006839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295569
Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 04401374ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкі...×-
ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-09-04-006828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295566
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива" ЄДРПОУ: 02139185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста свіжа, цибуля, морква, буряк столо...×-
ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста свіжа, цибуля, морква, буряк столовий)
- ID: UA-2026-09-04-006829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295564
Комунальне некомерційне підприємство «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Камінь-Каширської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 01983051ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (жироуловлювачів)- ID: UA-2026-09-04-006831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295563
Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №19 "Рум'янек" м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 23050519ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар налобний акумуляторний- ID: UA-2026-09-04-006830-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295562
Комунальна організація "Місцева пожежна охорона Новомар'ївської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області" ЄДРПОУ: 45248947ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Рукавички 4548 трикотажні з поліурета...×-
ДК 021:2015 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Рукавички 4548 трикотажні з поліуретановим покриттям, рожеві, неповний облив (8/60) Долоні (12) /2, рукавички 4080 "Зірка" трикотажні робочі чорні з ПВХ Стандарт Долоні (11/200) /2, окуляри захисні силіконові великі )
- ID: UA-2026-09-04-006821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295560
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ БУДИНКУ РАД" ЄДРПОУ: 31818541ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари в асортименті : бланки ( особова справа та табеля успішності) для закладів освіти (...×-
Товари в асортименті : бланки ( особова справа та табеля успішності) для закладів освіти (Школа №91)
- ID: UA-2026-09-04-006825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295559
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-04-006822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295558
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, код ДК 021:2015 « 34320000-6 Механічні запасні частини, крім дв...×-
Механічні запасні частини, код ДК 021:2015 « 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів»
- ID: UA-2026-09-04-006824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295557
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗБОРІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ" ЄДРПОУ: 21156189ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (ДК 39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-04-006813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295552
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 04543022ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-04-006817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295551
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива" ЄДРПОУ: 02139185ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир м’ягкий "Адигейський"- ID: UA-2026-09-04-006820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295550
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
колесо до тачки 4,00"-8"- ID: UA-2026-09-04-006815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295549
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-006803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295546
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:48)
-