• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)

Завершена

62 585.17 UAH без ПДВ
Номер: ac42b3bfcd2a412984e0b2fe852d9d0a
Внутрішній номер закупівлі: 30295566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006828-a   
Замовник: Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива"
Контактна особа: Панасюк Лариса Петрівна +380636792971 larisa_panasyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 62 585.17 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 758 одиниця
Період постачання до 02.09.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Надпільна, 532 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 62 585.17 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d0d884d50da4351a97594d9e489a72c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-006828-a-a1
Постачальник: ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 35
Сума договору: 62 585.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Прямий договір по харчуванню.pdf
pdf
РАМЕДАС_бенефіціари.pdf