-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Буряк- ID: UA-2026-09-04-010196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298906
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційна та рекламна продукція (банери)- ID: UA-2026-09-04-010215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298903
ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з інформаційних технологій- ID: UA-2026-09-04-010211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298902
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильне обладнання- ID: UA-2026-09-04-010218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298901
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-010221-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298899
Обознівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб бюджетних установ на...×-
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб бюджетних установ на червень-грудень 2026 рік)
- ID: UA-2026-09-04-010219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298898
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) В ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23372336ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування за використання вдодопостачання- ID: UA-2026-09-04-010194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298894
БУРЛАЧОБАЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20989065ДК 021:2015: 65100000-4 Послуги з розподілу води та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило- ID: UA-2026-09-04-010197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298892
СТАРОКУТСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ГУЦУЛОЧКА" КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20564348ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:18330000-1 Футболки та сорочки (блуза українська дівоча)- ID: UA-2026-09-04-010200-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298889
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ "НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36362968ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 72320000-4: Послуги, пов'язані з базами даних (Послуги із заміни кор...×-
Код ДК 021:2015: 72320000-4: Послуги, пов'язані з базами даних (Послуги із заміни користувачів в ЄДЕБО)
- ID: UA-2026-09-04-010216-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298888
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій ЄДРПОУ: 38855349ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятори радіальні- ID: UA-2026-09-04-010205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298886
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту «Реконструкція інженерного вводу теплових мереж для встановлення ву...×-
Роботи по об'єкту «Реконструкція інженерного вводу теплових мереж для встановлення вузла комерційного обліку в житловому будинку за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Володимира Великого, 40» з розробкою проєктно-кошторисної документації
- ID: UA-2026-09-04-010204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298885
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горєлка газова, згідно коду ДК 021:2015 39720000-5 - Неелектричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-04-010182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298883
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі (код за ДК 021:2015...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
- ID: UA-2026-09-04-010190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298881
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебенева продукція- ID: UA-2026-09-04-010207-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298880
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -