-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мак, сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-012560-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245808
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (код ДК 021:2015-34350000-5 «Ши...×-
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (код ДК 021:2015-34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»)
- ID: UA-2026-08-31-012541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245803
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001556ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річко...×-
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річковий)
- ID: UA-2026-08-31-012554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245802
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245801
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-31-012552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245800
Відділ воєнізованої охорони Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 40242060ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-012551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245798
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги (інф...×-
послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - Абонентна плата за доступ до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-012549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245797
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівс...×-
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-012547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245796
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи по вул.Шевченка,25 в м.Чортків,Чортківський район- ID: UA-2026-08-31-012548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245795
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква молода свіжа, з обрізан...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Петрушка коренева свіжа, ДСТУ 343; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133 (ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-08-31-012546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245794
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцей ім.Романа Шухевича Івано...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-012545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245793
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-012543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245792
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 «Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби»- ID: UA-2026-08-31-012542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245791
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послугу з організації дня відпочинку- ID: UA-2026-08-31-012540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245790
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ дл...×-
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ для заживлення ПС 35/10/6»
- ID: UA-2026-08-31-012539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245789
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -