-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (код ДК 021:2015-34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012541-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
600 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
32
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
50f032234ffe45baa8589368bacee63c
Внутрішній номер закупівлі:
30245803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012541-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Перлик +380932870364 usbu_zap_vgz@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:57 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (код ДК 021:2015-34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»)