-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233456
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при...×-
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
- ID: UA-2026-08-31-000210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233454
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БАТАРЕЯ акумуляторна PRO CRAFT- ID: UA-2026-08-31-000211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233453
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-000208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233452
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993428ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233451
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А- 4 80г/м2 500 ар...×-
Код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А- 4 80г/м2 500 арк) .
- ID: UA-2026-08-31-000202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233449
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до ва...×-
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-08-31-000203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233447
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 40413447ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелеріз D 8мм; Муфта для 10кВ кабеля з паперової ізоляції- ID: UA-2026-08-31-000201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233446
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-08-31-000205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233445
КП Болградської міської ради "Горводоканал" ЄДРПОУ: 37548545ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (Інформаційні таблички, інформаційна вивіска "графік роботи"; Ін...×-
Фурнітура різна (Інформаційні таблички, інформаційна вивіска "графік роботи"; Інформаційний стенд "Реєстрація")
- ID: UA-2026-08-31-000206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233444
Комунальне некомерційне підприємство "Літинський центр первинної медико - санітарної допомоги " Літинської селищної ради ЄДРПОУ: 37472460ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земель...×-
Послуги з розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Олександрія Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-000200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233443
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (фарба емаль)- ID: UA-2026-08-31-000198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233442
Комунальний заклад "Вітрівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Бабчинецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області" ЄДРПОУ: 44117172ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
позачергова технічна перевірка трифазного засобу комерційного обліку електричної енергії в...×-
позачергова технічна перевірка трифазного засобу комерційного обліку електричної енергії в електромережах напругою 0,4 кВ
- ID: UA-2026-08-31-000199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233441
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області" ЄДРПОУ: 33578224ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Комплекс обладнання для друку на пластикових картках у комплекті з витратними матеріалами- ID: UA-2026-08-31-000197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233440
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45261177ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:18)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров`я різні.- ID: UA-2026-08-31-000196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233439
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОШЛЯХІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341641ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -