-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Cвітлодіодна панель- ID: UA-2026-09-05-000070-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302990
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стіл Time Eco складний- ID: UA-2026-09-05-000069-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302989
Військова частина А4030 ЄДРПОУ: 26630916ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Імітаційні – піротехнічні вироби- ID: UA-2026-09-05-000068-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302988
Військова частина А1363 ЄДРПОУ: 08190603ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування військ...×-
Послуги з розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування військовій частині 2196 земельних ділянок шляхом поділу зі зміною цільового призначення: для розміщення та забезпечення діяльності Державної прикордонної служби, а також для розміщення військових частин, військових навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що перебувають у сфері управління Державної прикордонної - 15.03, за рахунок земель державної власності, в адміністративних межах Кодимської міської ради Подільського району Одеської області, Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області, Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-05-000045-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302965
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двосторон...×-
Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців у комплекті: навісне лазертаг обладнання для автомата з лазерним випромінюванням (адаптоване під 5,45 мм автомата АК-74 та його модифікації) – 30 шт.; жилет з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; кавер на каску з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; бездротовий браслет електричного-стимулятору м'язів – 30 шт.; точка доступу Wifi на кронштейні (радіо покриття полігону) – 2 шт.; програмне забезпечення Android для керування тренувальним обладнанням і статистики бою в режимі онлайн – 1 шт.; Планшет Андроїд – 1 шт.; Зарядний пристрій на 20 пристроїв, 5V, 1,5 А – 5 шт.; Граната ручна тренувальна лазертаг – 13 шт.)
- ID: UA-2026-09-05-000044-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302964
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш курячий- ID: UA-2026-09-05-000043-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302963
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, капуста- ID: UA-2026-09-05-000042-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302962
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали- ID: UA-2026-09-05-000041-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302961
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-05-000040-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302960
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-09-05-000039-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302959
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню і поточному ремонту підйомника- ID: UA-2026-09-05-000038-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302958
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм спортивний. Код за ДК 021:2015 - 18410000-6 Спеціальний одяг.- ID: UA-2026-09-05-000037-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302957
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26135246ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти- ID: UA-2026-09-05-000036-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302956
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Цефтазидим (Ceftazidime))- ID: UA-2026-09-05-000035-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302955
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Код за ДК 02...×-
Страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Код за ДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги.
- ID: UA-2026-09-05-000034-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302954
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -