-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор-пісок.- ID: UA-2026-09-03-007764-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281186
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-03-007754-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281183
Відділ культури і туризму Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208889ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ячі футбольні- ID: UA-2026-09-03-007761-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281181
КУ "Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс" ЄДРПОУ: 24517096ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі та кубки- ID: UA-2026-09-03-007753-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281178
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядковани...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
- ID: UA-2026-09-03-007752-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281176
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо свинини, філе куряче- ID: UA-2026-09-03-007759-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281174
Студянський заклад дошкільної освіти Смизької селищної ради ЄДРПОУ: 36079714ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
арматура трубопровідна- ID: UA-2026-09-03-007589-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281173
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ножиці дитячі- ID: UA-2026-09-03-007748-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281172
Заболотцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372537ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизов...×-
послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизованого технологічного комплексу
- ID: UA-2026-09-03-007720-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281170
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 13:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поручень. Код ДК 021-2015 (CPV)44210000-5 - Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-03-007751-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281169
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44221200-7 Двері- ID: UA-2026-09-03-007755-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281167
Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей ЄДРПОУ: 25910789ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
випускний механізм- ID: UA-2026-09-03-007741-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281166
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ прозора та жорстка- ID: UA-2026-09-03-007685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281163
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикова продукція (двері)- ID: UA-2026-09-03-007750-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281162
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор для кондиціонера- ID: UA-2026-09-03-007749-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281161
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 13:00)
-