-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007752-a
Завершена
485 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
26c3c9a6ab4b45c0babb6ba22e81224d
Внутрішній номер закупівлі:
30281176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007752-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольшанецька Оксана 380666584424 olsha.oksana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
485 070.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
82400, Україна, Львівська область, Освітні заклади району, Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня/не передбачена законом
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛІВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3165211254
-
Контактна особа:
ДАНИЛІВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ 00
-
Адреса:
81640, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н, село Пісочна ВУЛИЦЯ КОНОВАЛЬЦЯ Є. будинок 29
Ціна пропозиції
485 070.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
57c685a3e02a41fd892dd603f2753e65
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-007752-a-a1
Постачальник:
ДАНИЛІВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3165211254
-
Адреса:
81640, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н, село Пісочна ВУЛИЦЯ КОНОВАЛЬЦЯ Є. будинок 29
Номер договору:
31-08-1
Сума договору:
485 070.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний