-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компресор для кондиціонера
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007749-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 13:00)
182 156.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
19
год
51
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
727c46d36ec844588f0e928c814d9574
Внутрішній номер закупівлі:
30281161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007749-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мосійчук Мирослава Миколаївна 380363668495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
182 156.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:46 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:46 - 21.09.2026 13:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:46 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴182 156.33 Компресор для кондиціонера