-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект навчальних засобів для кабінету біологія (НУШ)- ID: UA-2026-08-31-004020-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237310
КП "КРЕМЕНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ІМ. ГАЛИНИ ГОРДАСЕВИЧ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21162681ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 10w40 4л- ID: UA-2026-08-31-004016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237306
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баскетбольні сітки- ID: UA-2026-08-31-004011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237305
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Арматура, кутик сталевий, дріт в'язальний- ID: UA-2026-08-31-004018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237304
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
"Комп'ютерне обладнання"- ID: UA-2026-08-31-003989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237303
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0300 ЄДРПОУ: 33114148ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря- ID: UA-2026-08-31-004009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237302
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ( Блок управління вентилятором пічки 75614291)
- ID: UA-2026-08-31-004013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237298
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі та приміщень для усунення аварії в будівлі Комунального закладу д...×-
Поточний ремонт покрівлі та приміщень для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 240 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, проспект Свободи, буд. 218 А
- ID: UA-2026-08-31-003988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237297
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних...×-
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-31-004005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237296
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж canon 510, тонер порошок canon 725,тонер xerox 3020- ID: UA-2026-08-31-004004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237295
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба с/м хек- ID: UA-2026-08-31-004002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237292
Денишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 20411359ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (Композиції з квітів)- ID: UA-2026-08-31-003992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237291
Микулинецька селищна рада ЄДРПОУ: 04396302ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт систе...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт системи опалення громадського будинку (Лозуватського старостату) Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади по вул.Центральна, 37 с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської області" (код ДК 021:2015 - 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-08-31-003993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237290
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова- ID: UA-2026-08-31-003994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237289
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-003995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237288
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-