-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Засіб дезінфікуючий теблетований)- ID: UA-2026-08-31-001441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234750
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2026-08-31-001450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234748
Сумський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21121370ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлик, макловиця, щітка по металі, віник- ID: UA-2026-08-31-001448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234747
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО...×-
"Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) в населених пунктах Піщанської сільської територіальної громади Самарівського району Дніпропетровської області". Коригування
- ID: UA-2026-08-31-001439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234744
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло (масло солодковершкове 73%)- ID: UA-2026-08-31-001425-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234743
Комунальне некомерційне підприємство "Бахмацька міська лікарня" Бахмацької міської ради ЄДРПОУ: 02006159ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та...×-
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
- ID: UA-2026-08-31-001424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234741
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУРОЄДОВА" ЄДРПОУ: 01999678ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-08-31-001412-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234739
Військова частина А3814 ЄДРПОУ: 08173042ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-001417-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234738
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛИМАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43949370ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка лабораторного обладнання- ID: UA-2026-08-31-001431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234736
Державна екологічна інспекція у Харківській області ЄДРПОУ: 37999518ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Пресформи (для БудРем)- ID: UA-2026-08-31-001437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234735
ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (...×-
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
- ID: UA-2026-08-31-001429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234734
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:80310000-0 Послуги у сфері освіти для молоді ( Послуги з навчання в рамках...×-
Код ДК 021:2015:80310000-0 Послуги у сфері освіти для молоді ( Послуги з навчання в рамках проведення проєкту )
- ID: UA-2026-08-31-001435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234733
Департамент молодіжної політики та спорту, розвитку територій і роботи з внутрішньо переміщеними особами Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40236209ДК 021:2015: 80310000-0 Послуги у сфері освіти для молодіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та ус...×-
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальний апарат (напівавтомат + маска) De Walt)
- ID: UA-2026-08-31-001438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234731
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-001428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234729
Жидачівське УДКСУ Львівської області ЄДРПОУ: 37942901ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-08-31-001422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234728
Ліцей №37 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887129ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -