-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі (стелаж)- ID: UA-2026-09-04-008659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297349
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі- ID: UA-2026-09-04-002679-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297345
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0300 ЄДРПОУ: 33114148ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (перчатки)- ID: UA-2026-09-04-008652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297344
Відділ освіти Глобинської міської ради ЄДРПОУ: 40448087ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля)- ID: UA-2026-09-04-008651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297343
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104540ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир м'який, жирністю від 9%, ваговий- ID: UA-2026-09-04-008624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297341
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань по маршруту м. Покров – м. Кри...×-
Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань по маршруту м. Покров – м. Кривий Ріг - м. Покров
- ID: UA-2026-09-04-008638-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297339
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівки, розчинник)- ID: UA-2026-09-04-008646-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297335
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридичні послуги- ID: UA-2026-09-04-008649-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297329
Управління гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 02231301ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти в асортименті за кодом ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин-А-95...×-
Нафтопродукти в асортименті за кодом ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин-А-95, дизельне паливо)
- ID: UA-2026-09-04-008632-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297324
Звягельський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13552505ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння- ID: UA-2026-09-04-008634-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297323
Комунальний заклад "Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02139239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Свинина заморожена першої-екстра та другої категорії- ID: UA-2026-09-04-008617-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297319
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього- ID: UA-2026-09-04-008635-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297317
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до ньогоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки та випробування запобіжних клапанів- ID: UA-2026-09-04-008626-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297315
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 03357168ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви та розчинники- ID: UA-2026-09-04-008621-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297314
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги в сфері охорони здоров'я (лабораторні послуги та дослідження)- ID: UA-2026-09-04-008622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297313
КЗ Снятинський ліцей "Інтелект" Снятинської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20556774ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -